Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruáció változás?

Mestruáció változás?

Figyelt kérdés
soha nem volt rendszeres a mestruációm, az orvos azt mondta, hogy majd egyszer beáll. volt, hogy kimaradtak hónapok és utána megjött, viszont előjele nem nagyon volt, talán enyhe mellfájdalom, de görcsök sosem. a múlt havi vérzésnél azonban már enyhén éreztem tompa fájdalmat a méhemnél, rendesen meg is jött, a mostani viszont nagyon erős görcsökkel járt és nagyon kevés vérrel. a testvéremnek nagyon erős görcsei vannak ált, nekem sosem voltak, ezért is meglepő. létezik, hogy most állt be és innentől kezdve mindig görcsölni fogok? egy héttel előtte már éreztem az alhasamban, hogy meg fog jönni, de erre nem számítottam. vagy lehet hogy aktívabb szexuális élet/érettségi/ felvételik miatti stressz okozta? megjött most is, időben, csak gyengén.

2015. máj. 5. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
www.pcos.hu
2015. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!