Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a változás?

Normális ez a változás?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, eddig annyira nem volt mellem, hogy kis híján lapos voltam, aztán kb. fél éve kezdett nőni. 2 hónap alatt már egy átlagos mellméretem lett, aztán kb. négy hónap alatt meg még nagyobb, több, mint kétszer akkora, már egy hónapja nem láttam, hogy nagyobb lett volna, abbamaradt a növekedés, de jó nagy lett. És súlya is van, elég szokatlan, de örülök nagyon. Hogy lehetséges az, hogy szinte lapos voltam, és ilyen idősen és ilyen rövid idő alatt az átlagosnál mondhatni jóval nagyobb, dús gömbölyű cicim lett? Néhány ismerősöm azt hitte, hogy megműttettem magam. Én is, párom is örül ennek a változásnak, de egyszerűen nem értem mitől van, nem változtattam étrendet meg semmi szokatlant nem csináltam.

2015. márc. 20. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót se kezdtél el szedni?
2015. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két éve szedtem egy rövid ideig.
2015. márc. 20. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül rájönnöd, mitől történt, elárulhatnád a trükköt a többi lánynak is:) Egyébként nem híztál? Más téren nem változott az alkatod?
2015. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet genetika nem tudom. Nekem is van olyan lány ismerősöm aki nagyon sokáig elöl deszka volt 19 éves koráig aztán pár hónap alatt úgy "bedurrantak" neki, hogy a nagy szó enyhén szólva nem definiálja a méretét! :D 100%, hogy nem szilikontól és nem is elhízástól mert a teste többi részén semmi változás nem volt. Gyógyszerektől vagy fogamzásgátlóról meg nem tudok. Azt viszont tudom, hogy anyukája is szép méretekkel bír így azt gondolom, hogy örökölte őket csak nem lassan nőttek meg hanem amolyan "durrbele" módon.
2015. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mázlista :))!
2015. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!