Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem tiltották még be a...

Mért nem tiltották még be a kacsát?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok, nemrég volt egy enyhébb alhasi fertőzésem amit a háziorvasom is maradéktalanul meggyogyitott. Kérdezte hogy adjon-e beutalot a nőgyogyászatra, biztos ami biztos? (ismer és tudja hogy erős hipochonder vagyok), de anyukám már ugrott is hogy nem-nem. Mire számon kértem hazafelé hogy mért nem, erre azt mondta, hogy volt ott amikor terhes volt és idézem: "Szétnyitottak mint egy tehenet, és nagy- nagyon fájt peddig nem voltam szüz".


No a kérdés csak az:

Hogy lehet hogy nem találtak fel egy "humánosabb" mondszert? És mért engedik a kacsa használatát mikor jol látszik rajta hogy kinzoeszköz, és a nem szüz nöknek is szenvedés



2015. dec. 9. 20:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Mintha anyukámat hallanám....


Na ezért mentem én mindig egyedül a nőgyógyászatra, ultrahangokra, amikor kellett, sőt, még mellrákszűrésre is huszonévesen, mert mennem kellett oda is.

Ő valami megtestesült gonosznak látja a nőgyógyászokat. Nem is érdemes beavatni, ha orvoshoz kell mennem.

A múltkor a hüvelyi ultrahang miatt sajnálgatott, hogy az hogy fáj. (?????) Egyáltalán nem éreztem semmit...

A kacsánál sem, pedig először még szűz voltam, amikor használta a doki.

2015. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy kínzóeszköz... Nem kellemes, de túl lehet élni.. Anyád szerintem csak rád akar ijeszteni. Voltam már egy párszor nődokinál, volt több műtétem is, semmi olyan borzalmas nem történt.
2015. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!