Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem tiltották még be a...

Mért nem tiltották még be a kacsát?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok, nemrég volt egy enyhébb alhasi fertőzésem amit a háziorvasom is maradéktalanul meggyogyitott. Kérdezte hogy adjon-e beutalot a nőgyogyászatra, biztos ami biztos? (ismer és tudja hogy erős hipochonder vagyok), de anyukám már ugrott is hogy nem-nem. Mire számon kértem hazafelé hogy mért nem, erre azt mondta, hogy volt ott amikor terhes volt és idézem: "Szétnyitottak mint egy tehenet, és nagy- nagyon fájt peddig nem voltam szüz".


No a kérdés csak az:

Hogy lehet hogy nem találtak fel egy "humánosabb" mondszert? És mért engedik a kacsa használatát mikor jol látszik rajta hogy kinzoeszköz, és a nem szüz nöknek is szenvedés



2015. dec. 9. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Voltál már valaha nőgyógyásznál?

Az édesanyád egyszeri élménye után ítélsz meg egy vizsgálatot?

Az édesanyád lehet, kifogott egy bunkó orvost.

2015. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit kellemetlen, de egyáltalán nem fájdalmas. Nincs ok betiltani.
2015. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Évente járok rákszűrésre és soha nem volt szenvedés, nem éltem meg kínzásnak. Ráadásul kb 15 mp az egész.

De majd Te is megtudod ha oda kerülsz.

2015. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád ostobaságot beszél.
2015. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Orvostól, kacsától is függ. A mostani dokimnál sosem fáj, bár amikor nem muszáj, akkor kicsit használ, habár már szültem is. Amikor spirál felrakásához nagyobbat kellett használni, az kellemetlen volt, de nem mondanám, hogy szétnyitottak mint egy tehenet, mert nem fájt, csak kellemetlen volt. De korábban volt, hogy sima vizsgálatnál fájt, de az az orvos nagyon durván vizsgált.
2015. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez hülyeség. Akkor mondj róla véleményt, ha már használták rajtad is...

19L

2015. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Én évente járok rákszűrésre, nekem még kellemetlen se a kacsa.
2015. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nos én a fogászati kezeléseket és eszközöket hoznám fel példának a nyers barbarizmusra,és gyógyászati kezelésnek nevezik.Gyógyászati kezelésnek,attól barbárabb dolgot egy ép eszű ember nehezen tud elképzelni hogy a fent említett címszó alatt,simán szanaszét fúrják az emberek fogát és implantátumot,emberi szervezettől idegen anyagot tesznek be,amalgán,de ugye ott van a gyökérkezelés vagy amikor adott esetben kivésik a fogakat stb.21.lassan 22.század?Hol van itt?Szerintem ahhoz képest hogy a kőkorszakban ugyan így kezelték az eseteket a mai nem sokban változott...
2015. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a fogak teteje csak zománc, és amugy is csak rágára valok, de itt a nők legérzékenyebb pontjáról beszélünk, komolyan? Itt is a 22.-ik században vagyunk mégis fémmel feszitgetik! Miközben a nővér meg a fétfi (mert általában férfi!) orvas elött mesztelebre vetközöl és egy kinpadra fekszel! De persze nem fáj, és nem kell félni...
2015. dec. 10. 13:21
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már nőgyógyásznál? A kacsa nem fáj maximum hideget érzel! Nem feszítget! Ami kellemetlen hogy kenetet vesz, az meg neked fontos.
2015. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!