Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hashajtó késleltet menstruációt?

Hashajtó késleltet menstruációt?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy gyógyszerek miatt is késhet,hashajtó miatt is? Vagy mivel vízhajtó,ezért akár jó is lenne rá?

Azt is olvastam,hogy cickafark ülőfürdő is jó volt erre valakinek. Késik,napok óta megvannak a jelek,de valahogy mégsem jött még meg. :( 21/L


2015. okt. 22. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen hashajtózol akkor azt hiszem igen, bár jó lenne tudni a súlyodat is, mert az is számít.

Ha csak székrekedésed volt és azért használtad egy-két alkalommal mostanában akkor nem hiszem.

De nem vagyok orvos, csak ex-hashajtófüggő. Mikor rá voltam kattanva, hogy minden reggel beálljon a rítus és kiürüljek, akkor egy idő múlva elmaradt pár hónap menstruáció.

2015. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
56 kg vagyok,heti rendszerességgel,de van,hogy többször használom. Azt hiszem nekem is egy berögződés ez. Minden nap mérlegre állok és ha nem ugyanaz a súlyom ,vagy esetleg előző nap többet ettem,akkor hashajtó. Csak úgy szeretem magam,ha megvan az az üres érzés,nincs a gyomromban semmi,míg nem használtam addig sem volt székletem 2-3 hétig,bár nem is nagyon eszek ,hogy ez az üres has érzés megmaradjon. :(
2015. okt. 22. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj csak, azt tudod, hogy ez már beteges? Nagyon sürgősen orvoshoz ÉS pszichológushoz kéne menned, mert ez nagyon nem normális dolog.
2015. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De miért beteges? Csak így tudom magam elfogadni,ezelőtt sem tudtam wc-re menni csak 2hetente.

Napi egyszer eszek,hogy az üres érzés megmaradjon,így jobban érzem magam,mikor a párommal leülök enni sírni tudnék,ilyenkor sem zabálok,eszek egy szendvicset vagy halkonzervet.

Annyira furcsa érzés,azt érzem igen,megcsináltam,krveset ettem ,valamivel magabiztosabb vagyok,megérdemlem végre az ennivalót. Nagy szerepe van ebben a családi háttérnek,akik míg kövérebb voltam leszóltak,most sem vagyok jó,sok a stressz,konfliktus ,én nevelem a testvérem szinte,mert nem foglalkoznak vele,nekem ez elviselhetetlenül fáj,és ettől a hashajtózástól kicsit jobban érzem magam. Lehet depressziós vagyok? :(

2015. okt. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!