Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy várjátok a menstruáció...

Ti hogy várjátok a menstruációt, ha nem pontos?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha nem pontos, de tudjátok hogy pár napon belül meg kell jönnie, akkor már raktok be betétet/tampont?

2015. szept. 21. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:

NAgyon.

Viccet félretéve, MINDIG van nálam egy tisztasági/illetve egy rendes betét.

2015. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 én a "Mint a messiást!"-ra gondoltam, de lelőtted a poént! :D
2015. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sose pontos, általában berakok betétet pár nappal előtte, vagy ha nem akkor sötét gatyában megyek és a zsebében viszek, de amúgy mindig van nálam betét a táskámban, sose lehet tudni alapon.
2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem pontos, tökre lehet érezni, mikor indul meg a vörös hadsereg délnek.
2015. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van tampon és betét, mivel volt már olyan, hogy még csak a félidőben voltam, amikor a peteérés van, és akkor jött meg (egyszeri alkalom, ez normális, előfordul, mivel nem vagyunk gépek). Ez elfér a táskában, sosem veszem ki.

19L

2015. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyedül a hármas értette PONTOSAN, hogy mire gondolok.


Az természetes, hogy van a táskámban betét és tampon mindig.


Kevdes 4. kommentelő! NEM LEHET mindig érezni, hogy mikor jön meg. Sokszor csak azért nem vagyok csupa vér, mert előre teszek be a bugyimba betétet, és egyszer csak megjön, de nem érzek semmit, nem fáj semmim, hisztis se vagyok.

2015. szept. 22. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor talán máskor fogalmazz érthetőbben.
2015. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ja, nem olvasunk rögtön gondolatot, de verjed a hisztit érte, hülye liba.
2015. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem elég egyértelmű volt:D
2015. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. 10 éve menstruálok, 8 évig teljesen rendszertelen volt, de előtte pár órával már éreztem, hogy kezdek görcsölni és tudtam, hogy meg fog jönni, elmentem a mosdóba és lám, megjött. Mióta rendszeres, mindig hajnalban jön meg, megébredek, hogy pisilnem kell, de érzem, hogy na most meg is fog jönni, és mindig meg is jön. Napokkal előre sose tettem be betétet, a táskámban mindig van, de eddig sosem ért kellemetlen meglepetés.
2015. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!