Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Limonádéval lehet gyengíteni...

Limonádéval lehet gyengíteni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam (bár nem biztos helyről) ha megjön a menstruáció akkor ha nem szeretnénk hogy eltartson annyi ideig ameddig szokott citromlével lehet gyengíteni. Nekem a citromlétől(ha magában iszom) ég a gyomrom de ha limonádéban akkor már nem.:) Én szeretném ha elmúlna holnapra bár már nekem az is jó ha gyengül a menstruációm mert holnap megyünk Budapestre és nem tudom hol tudok wc-re elmenni és nem szeretnék átázni. Lécci adjatok tanácsokat is hogy hogy kerüljem el az átázást. Köszönöm.

2015. aug. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A menstruációt hormonokkal lehet gyengíteni. Budapesten meg sok helyen el lehet menni wc-re.
2015. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél,abban nem tudok segíteni. Jó amit az előző mondott,csak vigyék kézfertőenítő kendőt,és intim törlőkendőt.
2015. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyél,fertőtlenítő
2015. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. annyira, mint ráolvasással.
2015. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a citrommal késeltetted. :D Egyébként én is sok mindent kipróbáltam, bár volt egy ami hatásos volt, csak nagyon fájt. Nagymamám mindig mondta h ilyenkor csak langyos vízbe szabad fürdeni, én meg nem értettem miért, és kipróbáltam forró vízbe. Utána egész álló nap ömlött belőlem (15-20 percenként kellett cserélnem), fájt a hasam, azt hittem kiütöm a tégla falat, úgy fájt, de másnap meg semmi nem volt. De ez csak akkor egyszer vált be. Később is próbáltam, de akkor annyi volt h a 6 nap helyett 3 volt a menstruációm.
2015. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Limonádéval?Ez mos komoly?!
2015. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!