Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek csináltak szüzen...

Akinek csináltak szüzen hüvelyi UH-t, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen olvastam, hogy nem csinálnak, ha még szűz vagy, de ez már megdőlt, mert nekem csinálni fognak... szóval ezt ne írjátok :) Kicsit félek, mert ugyan egy nagyon tapasztalt doki fogja csinálni, de szeretnék ép szűzhártyával lejönni a vizsgálóasztalról!

Akiknek már volt szüzen, milyen volt? Nagyon fájt? A hártyátok ép maradt? Köszi előre is válaszokat!

(Az orvosom, mivel az UH-t is ő csinálja, nekem azt mondta, mivel csinált nekem rákszűrést is szűz kacsával, hogy ne féljek, mert ez is kb. ilyen lesz. Az se fájt, csak egy picit kellemetlen volt, de nyilván az orvos maga is ügyes és tapasztalt)



2015. szept. 29. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Dokitól meg helyzettől függ, általában megpróbálják a lehető legóvatosabban, de garancia nincs.. Ha komolyabb dologról van szó akkor nyilván nem fogja az egészséged kockára tenni a szűzhártyádért..Nekem volt már, igaz sürgősen kellett úgyhogy nem igen óvatoskodott a doki és ha akkor szűz lettem volna biztos hogy nem maradtam volna az :D de nem olyan gáz amúgy :)
2015. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az a vicc, hogy nincs semmi komolyabb bajom, csak egy feltételezés, de szerinte máshogy nem tudja megnézni...
2015. szept. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!