Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek petefészek...

Volt valakinek petefészek ciszta műtétje úgy, hogy nem laparaszkópiával csinálták, hanem felvágták?

Figyelt kérdés

Ha volt valakinek, kérem, írjon nekem. Nem muszáj itt, jöhet privátba is. Hamarosan ez vár rám, és szeretném tudni, hogy mire számíthatok.

Korábban már volt egy laparaszkópiás műtétem, akkor nagyon gyors volt a felépülés. Fájdalmaim nem voltak, másnap hazamehettem, egy hét múlva már jól voltam. Gondolom, most rosszabb lesz :(



2014. szept. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A felvágásnál nehezebb és hosszabb a felépülés.Lesznek fájdalmaid, de kapsz f.csillapítót. Nekem sokáig volt hányingerem, mert az altatógázt nem bírtam túl jól, ezért enni sem tudtam és mozogni sem volt erőm. De mindenki másképp viseli.Reméljük, hogy te is jól fogod tűrni és hamar felépülsz. Az elsőnél én meg sem éreztem, a harmadik nap már mindent csináltam amit kellett, de a második és harmadik az nagyon megviselt minden tekintetben. Azt hittem, hogy soha nem épülök fel, de azért csak sikerült:))Minden jót neked és gyors felépülést kívánok.
2014. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Akkor Neked már 3 műtéted is volt?

Olyan rossz, hogy nem tudják, hogy mitől van és csak reménykedni lehet, hogy nem újul ki.

Nekem eddig egy műtétem volt, hányingerem nem volt, az altatást jól bírtam. De lehet, hogy csak szerencsém volt.

A fájdalomtól félek, meg, hogy sokáig nem tudok majd dolgozni menni. De reménykedem a legjobbakban :)

2014. szept. 28. 19:17
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hamarosan feltárásos műtétem lesz. Szeretném megkérdezni, hogy nektek előző nap reggel, vagy este kellett/kell majd befeküdni? A doki csak annyit mondott, hogy műtét lesz. A hölgy, aki a vizsgálathoz szükséges beutalókat írta, kérdésemre mondta, hogy este 6 után menjek. De volt nekem már hasi műtétem, és akkor reggel kellett bemennem, bár az jóval nagyobb műtét volt. Első válaszolót kérdezném még, hogy milyen előkészítés volt? Hashajó vagy beöntés? Hány nap kórházi bent lét?
2014. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!