Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól bajom, hogy kb...

Lehet attól bajom, hogy kb mindig hordok melltartót, még alváskor is?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam anno bogarat ültetett a fülembe, hogy ha melltartó nélkül alszom hason összébb nyomhatom a melleimet (hozzáteszem max 12 lehettem) és rászoktam, hogy mindig hordok melltartót alváskor is. Okozhat ez bármi problémát hosszú távon?

Hozzá kell tennem nem kis "szúnyogcsípesekről" beszélünk, hanem 70/C-s mellekről.



2015. szept. 25. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lógni fognak... Meg hogy tudsz úgy aludni, ezt én sose értettem? Én ha hazaérek az első hogy leveszem a szoros ruhákat, köztük a melltartót :)

30 évesen szépen állnak a 80-85 C melleim


De ettől függetlenül nem tartom egészségesnek, hogy állandóan le/be legyenek szorítva.

2015. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
nem egészséges, ráadásul befogja vágni az oldaladon és hátadon a hájat, hiába vagy sovány, csúnya lesz. Kismamák szoktak max. laza sportmelltartót hordani.
2015. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es, mint mondtam már megszoktam.

Köszi a válaszokat! :)

2015. szept. 25. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Mekkora marhaság!?

A világon semmi értelme nincs!!!

Inkább árt mint használ!A pasid visítófrászt fog kapni, ha meglátja, hogy aludni is kengyelben alszol...:)

Te kis mazo:D

Nálunk a családban minden nőnemű első dolga ha hazaér, hogy megszabadul a csöcsfixtől - már aki egyáltalán hordja...

2015. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kezdtem el hordani időben, most lóg és már muszáj 0-24-ben, különben nagyon rossz. Ez se szúnyogcsípés, 65/H. Normál méretű, így nem vágja be a "hájamat". Egyébként nem mondott hülyeséget az osztálytársad: a hason alvás tényleg ártalmas a mellek szépségének! Még az oldalt fekvés is, a gyűrődés miatt. Legjobb háton, de ha teheted, akkor valami kényelmesebb topban inkább. :) Nem, nem ettől fognak lógni...
2015. okt. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!