Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ilyenkor már szoktatok...

Lányok! Ilyenkor már szoktatok melltartót hordani?

Figyelt kérdés
14 éves leszek nemsokára, és az osztályban kb. mindenki már nem olyan kis top-ot hord, mint én, hanem már melltartókat.

2015. jún. 30. 00:14
 1/6 anonim válasza:
37%

Hordj melltartót, tuti van a méretedben, szerintem elég gáz ha 13-14 évesen még nem hordasz, bár mérettől is függ, de nálunk a leglaposabb csaj is hordott.

Egyik legjobb barátnőm meg nem, és szerintem annyira ciki, de nem mondtam meg neki, mert nem ez teszi a barátságunkat...

15/L

2015. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló, szerintem te vagy ciki. A barátnőd.... bocs, "barátnőd" pedig sokkal jobbat érdemelne mint te. Te minden vagy csak barát nem. Na szóval. Ha kicsi a melled és kényelmesebb a sportmelltartó, top melltartó, akkor hordd azt. Nincs ebben semmi ciki. A merevítős melltartó amúgyis egészségtelenebb. Addig örülj, míg nem olyan kell. 28/N
2015. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Minek hordjon egy 13-14 éves, ha még nincs mit beletenni? Kitömi? Na az a gáz.
2015. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron a "kis top" sokkal kényelmesebb. Még a legvékonyabb szivacsosba is csúnyán belefő az ember.

Ha a ruha engedi (nem látszik át a bimbó), akkor még most is inkább a vékony pamutot választom, ez nem korfüggő.

30N

2015. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

persze,aki mellesebb az akár 12 évesen hord már,de 10 évesek már topot hordanak.


Meg tesin is ciki lenne ha se top,se melltartó nem lenne és egy cicibe villognál mások előtt és a polón is átlátszik a bimbó is.

2015. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D eleg hulyen mutat egy kisiskolas lanyon ha felhuz egy szivacsos melltartot :) ne akarj meg felnott lenni. hulyeseg :) en felnott fejjel sokszor nyaron nem is hordok melltartot.persze akkor ha olyan a felsom amibe nem nez ki hulyen ha nincs rajtam. sokszor meg sima sportmelltartot huzok mert az kenyelmes.
2015. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!