Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon gáz, ha néha ilyenko...

Az nagyon gáz, ha néha ilyenkor nyáron nem veszek melltartót bizonyos felsők alá, mert melegem van tőle?

Figyelt kérdés
sajnos ilyenkor néha akármilyen vastag és sötét a ruha, akkor is meglátszódik,ha valamitől megkeményedik a mellbimbóm...az nagyon ciki? vagy csak én vagyok maradi és manapság ez már nem nagy dolog?
2010. aug. 19. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne ciki? Egy normális melltartóba is átlátszik a mellbimbó ha megkeményedik. Annak nem látszik csak aki vastag szivacsosat hord, na az ciki.
2010. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megkeményedő mellbimbó még egy vastag melltartóban is látszódik-én már csak tudom :). Ha szép a melled, és nem átlátszó/papírvékony anyagú ruha van rajtad, akkor egyáltalán nem gáz vagy közönséges.
2010. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én télen sem hordok, csak ha olyan az alaklom... pl. szóbeli vizsga az egyetemen.

Amúgy sosem, minek?

Kicsi és feszes, nem szorulok rá.


25, L

2010. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se szoktam :)
2010. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Első: Tuti pasi vagy...Amelyik melltartóban nincs legalább 5mmes szivacs,az már nem is melltartó. -.- A melltartó arra van hogy megtartsa a mellet(mert valaminek meg kell támasztania különben lógni fog),hogy ne látszódjon át a mellbimbó,és hogy egy kicsit formásabbá-szebbé tegye a melleket.Az hogy van egy kis szivacs a melltartóban az egyáltalán nem számít "csalásnak" csak a Push Up melltartó meg hasonló.Szóval kicsit tévedésbe vagy.


Kérdező: Őszintén szólva szerintem gáz,és ha egy étterem előtt mész el még undorító is.Nem tudom,engem nagyon taszít a látvány. :S:\

2010. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy megnyugtattatok :) én azt hittem, hogy ez égő, és annyira szégyelltem meg próbáltam takargatni...köszi a válaszokat
2010. aug. 19. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én sem szeretek melltartó nélkül lenni. lehet kapni nagyon finom puha és vékony anyagú melltartókat, nekem van pár, és nincs benne melegem. leheletvékony, mégis tartja a mellemet és a közérzetem is jobb, mintha nem lenne rajtam.

*L

2010. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is gáz. Valahogy az ilyenen mindig megakad az ember szeme..
2010. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
utólsó vagyok: ja és ne haragudj, nem akartalak ezzel megbántani, csak ez a véleményem.
2010. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha undorító, akkor ezentúl kérem az összes férfit, hogy viseljen melltartót. Mert látszik a bimbó és az sokak szerint undorító....


Mekkora hülyeség.


A női mell szép, főleg ha formás. Ha a természetnek hála nem lóg, nem túl nagy, akkor tiszta hülyeség melltartót felvenni.

Főleg, hogy annál nincs rondább, amikor látszik a melltartó pántja egy extra fazonú felsőből.... mert pánt nélküli helyett sokan igénytelenül pántosat képesek még a csőtop alá is felvenni.


Szóval nem ciki, amúgy még 1 férfi sem mondta, hogy undorító lenne a melltartó nélküli formás mell. Ilyet csak a nők mondanak :)

2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!