Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, alváskor is viseltek...

Kismamák, alváskor is viseltek melltartót?

Figyelt kérdés
Nálam előfordult korábban h napközben sem vettem fel,bár ez már ritkán van így,de éjszakára én sosem hordom.Kellene?Hogyan egészséges,mi a jobb a melleknek?Köszi!
2013. máj. 30. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem bírnék melltartóban aludni, iszonyat kényelmetlen!
2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én amint hazaérek dobom le

utálom hogy viselni kell és hogy az utcán nem ugrálhatnak szabadon

2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én estére nem használok, de szerintem nem is túl egészséges abban aludni...pláne amelyik merevítős!
2013. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
én mikor terhes voltam éjszakára vettem fel pamut sportmelltartót ami nem kényelmetlen, merevítő nélkülit.
2013. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem hogy éjszakára nem, de itthon sem viselek melltartót. először divatmelltartót vettem eggyel nagyobb számban, mint ami korábban kellett. merevítő van benne, és nagyon nagyon tört. úgyhogy most már spéci szaoptatós melltartóst használok még úgy is, h egyelőre még trehes vaygok ababával. sokkal kényelmesebb, az akár maradhatnak rajtam egész nap is, de nem igénylem. mióta várandós vagyok, sokkal kényelmesebbnek érzem, ha szabadon lehet.
2013. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En a masik veglet vagyok, mindig van rajtam. Mar terhesseg elott is igy volt, ezen most sem terveztem valtoztatni, h ne nyuljon el a sulytol. Utcan merevitoset hordok, de itthon azt en is azonnal leveszem es sportmelltartot huzok. Alvashoz is azt.
2013. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, mert akkorára nőttek hogy vminek össze kell fognia :))


kb fürdés és szex amikor nincs rajtam, de amúgy nem bírok meglenni nélküle.....

éjszaka kényelmes toppot húzok ami tart, de nem zavar ...

2013. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem jobb nélküle,de ettől függetlenül hordok,amikor nagyon meleg lesz itthon nem lesz rajtam 19 kmm
2013. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!