Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi ultrahangom lesz. A...

Hüvelyi ultrahangom lesz. A szűzhártyámnak annyi?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ezzel a vizsgálattal az is át fog szakadni és most jól megijedtem. A doki azt mondta ne féljek, mert nem lesz gond...

Komolyan át fog szakadni??? Mert ennek nem örülök...



2015. szept. 23. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az orvos nem attól óvatosabb, hogy nő vagy férfi. Az első orvosom nő volt, mindenki dicsérte, tudta, hogy szűz vagyok és úgy megvizsgált, hogy napokig nem tudtam rendesen ülni. Szóval ne terjesszünk már hülyeségeket.


Lehet szüzen is hüvelyi uh, hiszen szüzen is lehet olyan betegség vagy tünet, ami megköveteli a hüvelyi ultrahangot. Nyugodj meg, egyrészt nem biztos, hogy átszakad, másrészt nyilván oka van annak, hogy szükséges a vizsgálat, így inkább örülj neki, hogy alapos az orvos és nem intéz el 2 mondattal.

A vizsgálat maga nem fáj, inkább kellemetlen, de relatíve gyorsan megvan.

2015. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, leírom a tapasztalaimat, hátha valaki olvassa a kérdést: Nekem simán meg tudták csinálni, szinte meg sem éreztem és a szűzhártyámnak sem lett semmi baja :) Mondjuk hozzá tartozik, hogy lehetőleg nagy Uh tapasztalattal bíró dokit kell keresni, mert sok múlik ezen is. Én nem is értem, miért írják sokan, hogy szüzeknek nem csinálnak ilyen vizsgálatot, az egész olyan mintha semmi nem történt volna... minden a helyén maradt :)
2015. okt. 2. 23:25
 13/15 anonim ***** válasza:
De bizony hogy nagyon függ attól az óvatosság és együttérzés, hogy a vizsgálatot végzőnek szintén van hüvelye, szűzhártyája és fontosnak tartja hogy az sértetlen is maradjon egy vizsgálat után is az maradjon. Egy férfi ezt sokkal kevésbé tartja ezt lényegesnek.
2015. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az én dokim férfi :)
2015. okt. 3. 20:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nagy általánosságban van így, nem mindenkinél persze... mint ahogy a kisfiúk inkább autóval, a kislányok inkább babával játszanak.. de ott is van kivétel.
2015. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!