Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi ultrahangom lesz. A...

Hüvelyi ultrahangom lesz. A szűzhártyámnak annyi?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ezzel a vizsgálattal az is át fog szakadni és most jól megijedtem. A doki azt mondta ne féljek, mert nem lesz gond...

Komolyan át fog szakadni??? Mert ennek nem örülök...



2015. szept. 23. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
szűz lányt nem ultrahangoznak hüvelyen keresztül. akkor hasi uh-t csinálnak
2015. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de nekem már beutaló is megvan... és hüvelyi van ráírva.
2015. szept. 23. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok ismét.


én pont ilyen területen dolgozom és sajnos sokszor összekeverik a betegek a különböző uh vizsgálatokat. pl volt egy kismama aki kért hozzánk időpontot és kb engem nézett hülyének, hogy 100x megkérdeztem, hogy biztos ide jön-e nem-e magzati uh-ja lesz(beutaló nem volt). és még én intéztem a dolgát, mert ő nem tudja hova kell menni. már nagy hasa volt, szóval nem először kellett járnia a nőgyógyászaton.


a másik meg volt szintén egy 16 éves forma szűz lány és náluk is 100x megkérdeztem, hogy tuti hasi lesz, nem hüvelyi, de akkor mondták hogy szűz és abból tudtam, hogy jó helyre lettek irányítva.

2015. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi van a beutalóra írva. Kizártnak tartom, hogy hüvelyi ultrahangot csinálnának.
2015. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az van rajta és az orvos is mondta... ma vizsgált meg és elég profinak hat, még kenetet is vett, lehet akkor tényleg profin csinálja, csak erre tudok gondolni.
2015. szept. 23. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem és barátnőmnek is volt szüzen hüvelyi uh-ja. Nem volt semmi gond, nem véreztünk utána, mondjuk mi akkor már használtunk jó ideje tampont is.
2015. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is szüzen csináltak hüvelyi UH-t, 16 éves koromban.

Elég kellemetlen volt, de nem mondanám féjdalmasnak.

2015. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És nektek, akiknek szüzen volt, megsérült a szűzhártyátok vagy már meg se volt??? Mert az azért könnyít a helyzeten (az aktuson kívül sporttól is átszakadhat tudom). Félek :( 1000 százalék, hogy hüvelyi, hiszen mondta is.
2015. szept. 25. 01:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert el nem tudom képzelni, hogy az a feje az hogy fér be annak az uh fejnek, anélkül hogy a hártya sérülne.
2015. szept. 25. 01:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon különbözőek a szüzhártyák is, és ezért sem lehet megmondani előre.

Én női orvost keresnék mindenképpen, ha lehet, ő talán óvatosabb.

2015. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!