Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fel vagyok puffadva és holnap...

Fel vagyok puffadva és holnap hasi ultrahangom lesz, mit cisnáljak?

Figyelt kérdés
nincs itthon semmi mert elfelejtkeztem az ünnepekről és hogy zárva lesz minden, az uh viszont reggel lesz. Mit csináljak?
2014. ápr. 21. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
semmit, mit kéne csinálnod? semmit nem zavar az hogy fel vagy fújódva.
2014. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem fogja zavarni az orvost.

Amúgy is sok vizet kell inni előtte, szóval, ha most lapos lenne a hasad (reggelre amúgy simán lehet, hogy az lesz), akkor is, mire odamész, "kigömbölyödnél" a sok víztől. Nekem legalábbis így szokott lenni. :D

2014. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira zavaró egy UH-nál ha fel van fújódva a beteg, mint mikor üres hólyaggal megy... Ez az orvosnak nem mindegy.


Kérdező: Igyál langyos tejet vagy bármit ami kicsit meghajt, de valószínű, hogy reggelre magától is megoldódik a probléma.

2014. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első kettőnek: de igen is számít, az orvos is mondta, meg olvastam is, hogy zavarja a képet....

harmadiknak. nem tudom, a tej jó ötlet-e, az nem puffaszt? (néha legalábbis úgy tűnik, de nem tudom, tényleg attól-e)

2014. ápr. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!