Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Tudom, nőgyógy...

Mi bajom lehet? Tudom, nőgyógyász. De valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5-2 hete volt meg, a szokottnál rövidebb ideig tartott, csak néhány napig, és kivételesen nem is fájt. Azóta viszont fekete folyásom volt egészen tegnapig. Tegnap óta pedig pecsételő vérzésem van, és fáj a petefészkem, illetve az alhasam.

Mindig rendszertelen volt a menzeszem, de ez most új...

21 éves vagyok, szűz, nem szedek semmilyen gyógyszert.


2015. szept. 22. 10:55
 1/7 anonim válasza:
Gyúlladás vagy kifakadt ciszta is lehet.
2015. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavar is lehet. Ha tudnád nekem milyen cifraságok voltak már..... Volt, hogy majdnem 2 hónapig menstruáltam. Volt, hogy csak 1 napig. Volt, hogy nagyon erősen... Volt, hogy csak pecsételve... Volt, hogy 1 évig sehogy... Nekem már minden volt. És azon kívül, hogy a hormonjaim nem normálisak, nincs más problémám. Aztán ez az agyhalott időszak pár év alatt lezajlott...Túl lettem rajta.
2015. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, nálam ugyanez van.

Magától múlt el nálad ez a helyzet?

Amióta a hormonjaid rendbe jöttek, történt valami változás a testeden?

2015. szept. 22. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan dolog, hogy hagyom és majd rendben lesz egyszer. Lehet kifakadt ciszta, gennyes gyulladás, bármi, nem csak a rendszertelen mensi okozhatja. Nekem egy petefészekgyulladásból lett olyan, hogy 3 hétig menstruáltam, aztán hónapokig kellett kezelni, mert gennyes és vérző cisztám lett. Szóval ORVOS.
2015. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam vele csak dokinál. Hüvelyi ultrahangon minden tökéletes volt, a vérvétel mutatta ki, hogy hormonprobléma. Nos, erre nincs a különféle bogyókon kívül más módszer, amit én nem akartam. Így hát nem is kaptam semmiféle kezelést...magától állt be a hormonszintem! Fizikálisan annyi változott, hogy nem jön meg össze vissza, nincs meg hetekig, beállt egy normális rendszerre. Mondom: magától. Nem kell állandóan orvoshoz rohanni..nem kell minden féle vackot beszedni.... Ezzel persze nem azt mondom, hogy legyünk felelőtlenek! Tudni kell, hogy hol van a határ....mi az, amit még elviselünk, kezelni tudunk és mi az, amihez már feltétlen orvosi segítség kell.
2015. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor se ártana egy UH. Én se mentem sok évig orvoshoz aztán szépen növekedett a méhembe a mióma 4,6 cm-ig. Jó mondjuk ez pont nem valószínű 21 évesnél. De a fekete folyás miatt el kéne menni dokihoz.
2015. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifakadt ciszta lesz ez.
2015. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!