Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyesen használtam a Canesten...

Helyesen használtam a Canesten kombit?

Figyelt kérdés
Uszoda után eléggé viszkettem odalent, elmentünk nőgyógyászhoz, azt mondta nem vészes, felírt egy 3db-os Canesten kúpot meg egy krémet. Ma helyeztem fel a 3. adagot, én úgy vettem észre, hogy enyhültek a tüneteim, de félek, hogy nem múlt el teljesen, mert lehet, hogy nem helyeztem elég mélyre a kúpot (lehet, hogy csúnyán fejezem ki, de nem ment feljebb, olyan volt, mintha egy fal elzárta volna az utat :D). A nődoki azt mondta, hogy annyira kell, mint egy minitampont, de akkor is aggódom. Elég mélyre helyeztem fel? Elmulasztja a gombát? Nem lehet ebből baj?

2015. szept. 20. 03:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 14 vagyok :D
2015. szept. 20. 03:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos jól helyezted fel, viszont ha nem múlnak el a tüneteid, az azt is jelentheti, hogy komolyabb volt a fertőzés, minthogy elég legyen rá 3 kúp, vagy nem is gombás fertőzésed volt, mert nem csak gomba létezik, szóval a Canesten hatástalan lesz, vagy mondjuk kevert fertőzésről van szó és akkor a gomba oké kiírva, de a másik kórokozó meg ott marad.

Szóval ha kész vagy a kezeléssel, de még mindig nem érzed magad rendben, akkor mindenképpen menj vissza az orvoshoz.

2015. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből baj, el fog múlni a gomba.
2015. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!