Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki szedte a Velgyn...

Van aki szedte a Velgyn fogigátlót és rossz tapasztalata volt vele?

Figyelt kérdés

2 hónapig szedtem, mindkétszer 2 hétig volt vérzésem. Emellett szex és ételundor, nem bírtam tovább.

Engem leginkább ami érdekel, hogy ha valakinek volt vele rossz tapasztalata, másik fajta bogyó jó volt? Én nehezen merek kísérletezni, ez volt az egyetlen, amit próbáltam.


2015. szept. 8. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Yadinet szedek, ezt írta fel a doki. Nekem nincs vele problémám. A Te esetedben szerintem felír másikat. Sajnos minden gyógyszer más mellekhatast okozhat a nőknek. :/

19L

2015. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Orvos kérdezte írjon-e fel másikat de akkor azt mondtam inkább visszatérünk az óvszerhez, nem akartam kísérletezni megint.. Csak megint fontolgatom, fogalmam sincs lehetne-e jobb másik fajtától.. Én ugyanazt megint nem akarom. :(
2015. szept. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!