Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Hány évesen jöttek meg...

Kb. Hány évesen jöttek meg nektek a menstruáció? És meddig tartót előtte a fehérfolyás mert nekem fél vagy éve van!? ( Tudom hogy azt akarjátok írni hogy ne várjam mert rossz de akkor jó tudni hogy már nekem is meg van)

Figyelt kérdés

Nekem fél egy éve van és néha voltak görcseim magától de semmi nem történt utána pedig néha az az első mensi előre jőtét jelzi és néha voltak olyanjaim de utána elmúltak. És most meg már nincsenek ilyen görcseim csak maximum 5 hónaponta vagy több hónaponta 1 szer. Pedig edig sürübben jöt. De már naon várom!

(Aki tud jó menses előre hozo teknikát az írja)

Útó irat: Búnkó hozzászolásokat nem kérek köszi!



2015. júl. 15. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

majd a szervezeted eldönti mikor akar megjönni, nyugalom

én amúgy 13 éves voltam de nem emlékszem hogy mi volt előtte, már lassan 10 éve menstruálok

2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???,és nem biztos semmi ,nem tudni mikor jön meg.
2015. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nekm is 13évesen jött meg
2015. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincsen menzesz előrehozó technika... Az akkor jön, ha a tested felkészült rá. Nem tudom meddig volt fehérfolyásom előtte, de nekem 11 évesen jött meg. Húgomnak 1 évig volt folyása és majdnem 13 évesen jött meg neki. Anyukànknak meg 17 évesen! Szóval nem lehet tudni, neked mikor fog megjönni, legyél türelmes.


És légyszi olvasd át, amit írtál, mert nagyon rossz a helyesírásod és nem is mindig értettem, mit akarsz írni!

2015. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen jött meg és fehérfolyásom kb 13 éves korom óta volt.
2015. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. (És tudom pocsék helyes író vok)
2015. júl. 15. 20:54
 7/8 anonim válasza:
nekem kb 9-10 éves korom óta voltak fehér folyásaim, görcsök aztán ugyanígy elkezdtek múlogatni.. és most 12 évesen jött meg! változó, de sok sikert és gratu előre is!!:*
2015. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fehér folyás az normális és az minden napos dolog.Tisztasági betétet használj akkor tiszta marad a bugyid.


Nekem 11 évesen jött meg,10-12 napig is eltartot de nem éltem meg drámakênt,természetes dolognak tartottam,ahogy a többiek is,sőt mi is vártuk,hisz ez azt jelzi hogy nagylány lettél biológiailag és ezt sietettni nem lehet.


Első pár évben mindenfêle előfordulhat,ami mêg semmi bajt nem jelent,mêg normális.\kimaradozhat,késhet,korábban jöhet meg a vártnál,rövid,vagy hosszú ideig eltarthat,mensi görcs,hasmenés lehet\


Ha biológiailag megértél akkor majd megjön.

2015. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!