Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elveszitettem a szuzessegem....

Elveszitettem a szuzessegem. Eleg kesobb menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Elveszitettem a szuzessegem kb.2hete gumi nelkul csinaltuk egyszer sem elvezett belem. Terhessegre nincs utalo jel. En meg nem szeretnek elmenni orvoshoz. Kesobb ha elmegyek azt latni fogja hogy en mar regebben elveszitettem? Addif gumival csinalnank.. ettol nem lehet teherbe esni?
2015. aug. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Elég nehéz teherbe esni úgy, hogy nem élvezett beléd, szóval ne aggódj. 95%, hogy nem vagy terhes.
2015. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
megszakítás nem védekezés, 50-50 %, azt nem látja mikor csak azt hogy nem vagy szűz
2015. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2015. aug. 22. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Előváladékban is lehet sperma.igy a tovabbiakban gumival szexelj ugy nem leszel terhes.de mielott beteszi mar akkor fel kell huzni.

Ha nincs panaszod elég először 1 év mulva elmenned rákszűrés elvégzés miatt.

2015. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha később el kell menned a nőgyógyászhoz, nem fog szólni. Nincs is semmi köze hozzá, hogy nem vagy szűz, és nem is érdekli. Nem lehet teherbe esni ettől, ha biztosan így történt ahogy írod.
2015. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyat aki védekezés nélkül csinálja immár 4 éve és semmi baja.Ha nem akarsz most elmenni ráérsz amikor megértél rá,amikor felkészültél és eldöntötted hogy itt az ideje.De legközelebb azért védekez!

Terhességi tesztet vehetsz ha űgy gondolod.

2015. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az orvos azt látni fogja ha majd elmész egyszer hogy nem vagy szűz,de neked nem kell arról beszámolnod hogy hány évesen is vesztetted el.☺

Azért remélem nem 14-15 évesen.

2015. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) 17eves vagyok...
2015. aug. 22. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök hogy legalább vártál az első sexuális együttléttel,nem sietted el.
2015. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!