Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nálatok milyen előjele...

Lányok, nálatok milyen előjelei vannak?

Figyelt kérdés
19/L. A menstruációra gondolok. Előtte szoktatok érezni valamit, amiből tudjátok hogy másnap megjön? Én néhány nappal előtte többet eszem, mert éhesebbnek érzem magam és kicsit émelygek már sokan mondták akkor hogy sápadt vagyok és ez mind mensi előtt volt. Ez normális? Nálatok milyen tünetek szokták jelezni? Kort is írjatok légyszi.

2015. aug. 21. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam maximálisan kivehető a viselkedésemből,hogy épp hol járok a ciklusomban:D

Általában amikor közeledünk a mensi fele,akkor először takarításmániás vagyok,aztán semmi nem tud felhúzni,utána meg mindenen aggódok+állandóan sírhatnékom van(amin meg röhögök:D),konkrét testi tünet meg az szokott lenni,hogy olyan érzésem van a hasamban,mintha hasmenésem akarna lenni,de ilyenkor pár óra múlva már meg is szokott jönni.:)

2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem semmi,első válszoló :)

Nekem a hasam szokott jni,és nekem is szokott lenni az az ézés amikor hasmenése van az embernek de enm az hanem a menzeszem akar megjönni.

2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a mellem fáj 15/L
2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előtte pár nappal megduzzadnak a melleim és érzékenyebbek a bimbók, de nem zavaró szinten.

A menstruációt megelőző napon pedig szárnyal a libidóm.

A mell érzékenysége van amikor nem jelentkezik, de a "szukásság" gyakorlatilag állandó.

20/L

2015. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiszta pattanás lesz a fejem előtte kb 1 héttel. És mire lemegy róluk a gyulladás, kitudom őket nyomni, kb akkora meg is jön. Meg régebben kicsit fájt a mellem, megjött, és abban a pillanatban el is múlt a fájdalom. De ez a "tünet" már elmúlt amióta tampont használok (szerintem nincs összefüggés a kettő között, de ki tudja...)
2015. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20/L
2015. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!