Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet strandon/tengerben...

Lehet strandon/tengerben fürdeni tamponnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhét után elvileg megyünk a tengerre, nekem pedig pont akörül az időpont körül kellene megjönnie. Ha megjön, fürödhetek tamponnal a hotel medencéjében, vagy a cérna felszívja a vizet, kisebb balesetet okozva? Továbbá a tengerparton nincs csak egyetlen mosdó, az is fizetős. Mit tehetnék?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 14. 18:35
 1/4 freedom12 válasza:
Én is kerültem egyszer egy ilyen szituációba, én megpróbáltam tamponnal de megmondom őszintén utána inkább kintről néztem a fürdőzőket mert féltem attól nehogy valamilyen fertőzést össze szedjek. A tengerbe szerintem semmiképpen max abba a medencébe de akkor is cseréld a tampont 1 óránként. 16/L
2015. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én meg sokkal inkább a tengerbe mennék be, sós víz elvileg az fertőtlenít,én fürödtem tengerbe, a klóros medencébe ponr nem mennék be
2015. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de én nem tenném.
2015. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terheseknek, akik szintén nagyon fogékonyak lehetnek a fertőzésekre, is csak a tengert ajánlják jó szívvel, mert ott kisebb a veszély a sós víz miatt.

Tamponnal is inkább csak oda.

Intimkehellyel meg mehetnél bárhova, ott nincs szál, ami felvezet minden vackot.

2015. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!