Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Mivel kezeljem?

Mit tegyek? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Pisiléskor csíp a hüvelyemnél. Pár pillanatig fáj, utána elkezd viszketni. A hüvelyem is, meg a fenekem is. Eddig betadine-al kezeltem. Canesten kombival is próbálkoztam. Normális válaszokat kérek (:
2015. aug. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Sárga/fehér/szürke/egyéb, a megszokottól eltérő folyásod van? Van valamilyen szaga? Csak kívül érzed, vagy beljebb is? Piros?

Mert önmagában az, amit leírtál, bármi lehet, nem csak gomba (a Canesten csak a gombát öli meg, ha van, baktériumokat nem).


Ha ezek nem hatottak, akkor orvos, mert komolyabb fertőzés lehet, ha a Canesten egyáltalán nem hatott. Hidd el, érdemes elmenni, anno én is így kezeltem a dolgot, most meg másfél hónapja van visszatérő gombám.

2015. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit be van dagadva. A folyasomnak eléggé fura szaga van. Orvoshoz nagyon nem mennek ha nem muszáj ):
2015. aug. 11. 15:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem régen vese gyulladásos volt, és akkor is ezt csinálta. Kaptam antibiotikumot és elmúlt
2015. aug. 11. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor orvos! Lehet megint az van! De nem biztos, lehet fertőzés. doki! doki!
2015. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot szedtél, akkor szinte "kötelező" lett volna hüvelyflóra helyreállítót is alkalmaznod, amire az orvosnak kellett volna figyelmeztetnie! Menj el gyógyszertárba és vegyél Canesten combival együtt! Az antibiotikum 80%-ban gombát okoz!
2015. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javulsz?
2015. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elmúlt (:
2015. aug. 16. 08:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki! máskor ne feledkezz meg róla hogy az antibiotikum gombát okozhat.
2015. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!