Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női kopaszodás 20 évesen....

Női kopaszodás 20 évesen. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21, pár éve elkezdett ritkulni a hajam elől. Eddig hordtam teljesen hátrafésülve is mert úgy nagyon szeretem, de most már elég látványos, más is észrevette. Nagyon zavar, nem tudom hogy örökletes-e vagy mástól lehet? A lényeg: tudnátok rá valami gyógymódot? Valami ételt vagy szert? :(

2014. jún. 28. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd orvossal. Ennek konkrét okai lehetnek. Góc/gyulladás/, vas, vitaminhiány stb. Kozmetikumokkal csak utána próbálkozz.
2014. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vérszegény vagyok, azt tudom, már szedtem rá tablettát, csak abbahagytam. Orvosi kivizsgálásokon is voltam már, igaz akkor nem említettem a kopaszodást, de teljes kivizsgálás volt.
2014. jún. 28. 03:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Újabb kivizsgálás nem ártana, említsd a kopaszodást. Talán csak vitaminhiány, de lehet hormonális oka is, vagy genetikai (bár az ritka).
2014. jún. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérszegénység okozhat hajhullàst, szedj vasat!
2014. jún. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavar is könnyen okozhatja, de ezt célzottan kell vizsgálni (teljes kivizsgálás nem mutatja ki (a vérszegénységet azonban kimutatták volna, ha a kivizsgálásnak labor is része volt)) - szóval önkezelgetés helyett orvoshoz menj.
2014. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs látom, hogy bebizonyosodott a vérszegénység. Ne hagyd abba a kezelését, de a kopaszodás miatt külön is menj dokihoz.
2014. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, kellene egy hormonvizsgálat és gócvizsgálatokra is el kellene menned.
2014. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj, az majd tudja mi a teendő.
2014. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!