Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Mivel kezeljem?

Mitől lehet ez? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Ma voltam intim gyantáztatni, és éreztem is hogy gyantázás után szokatlanul csíp és fáj a nemi szervem. Otthon megnéztem, és a csiklóm mellett találtam egy kis vért, olyan mintha a bőr fel lenne repedve csíkban. A kozmetikusom azt mondta látta hogy ott van kis repedés, azt a részt azért ki is hagyta, mert sérült felületen nem szabad dolgozni. Így viszont kicsit megijedtem mitől lehet, nagyon minimális vérről van szó, de akkor is nagyon aggaszt. Örülnék ha írna valaki volt e ilyesmivel tapasztalata, és hogy mivel kezelte le, a válaszokat előre is köszönöm!
2015. júl. 23. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nyugi semmi baja nem lesz

bár ebben a melegben gyantáztatni nem semmi.


kend be kis neogranormonnal pár nap alatt elmulik

2015. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért gyantáztattam most mert a kozmetikusom később nyaralni megy, és én is strandra, ezért mindenképp előtte akartam. Most megnyugodtam kicsit.Köszönöm a válaszodat!
2015. júl. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!