Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért késik a menstruációm?

Vajon miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és a terhesség, mint ok ki van zárva, mert utoljára februárban szexeltem, és utána még rendszeres volt a ciklusom, azóta pedig csak egyszer volt dolgom fiúval, de nem hatolt belém, csak pettingeltünk.

Az orvos először azt mondta, hogy azért késik, mert túl sovány vagyok. Azóta sikerült nagy nehezen felszednem egy-két kilőt, de még mindig nem jött meg. Mostanság enyhén szólva stresszes az életem, mert sok dolog történik, és az egyik családtagom is komoly beteg lett. Lehetséges, hogy tényleg emiatt késik ennyit, és nem valami betegség miatt? Mi lehet az oka? Mit gondoltok? (Az orvos nem lát semmi gondot sem.)

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. aug. 7. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges. A stressztől nekem volt, hogy 2 hetet is késett...Vagy többet. Nehezen állt vissza, de most napra pontos.

Ha az orvos nem lát semmit, akkor úgy gondolom nincs semmi baj a stresszen kívül.

2015. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PCOS miatt is lehet, és azt valami rejtélyes okból kifolyólag nem minden nőgyógyász ismeri fel. Amikor először mentem nőgyógyászhoz amiatt, hogy nem jön meg rendesen, azzal küldött haza, hogy örüljek neki, hogy kevesebb vért vesztek. Örültem is két éven át, aztán elmentem egy jó nőgyógyászhoz, aki megállapította, hogy mi az oka... azóta nagyjából rendszeres.

Ha érdekel, pl. itt tudsz utánaolvasni: [link]

2015. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!