Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért jött meg 10nappal...

Vajon miért jött meg 10nappal hamarabb a menstruációm?

Figyelt kérdés

18éves vagyok, már vagy két éve mindig feljegyzem mikor jön meg, tavaly mindig pontosan 24 naponta, most meg mindig 28naponta jött meg. És most mégis 10 nappal hamarabb jött meg, nagyon szokatlan. Mi lehet az oka? Lehet valami betegség tünete? Vagy felesleges aggódom? Vagy mégis menjek nőgyógyászhoz? Mostanába nagyon rendszertelenül eszek, van hogy egy nap csak egyszer ,össze vissza :S, csak úgy tudom ilyenkor késni szokott.

Nem szedek fogamzásgátlót, mindig gumival védekezünk,és mindig leellenőrzöm az óvszert.

Feleslegesen aggódom?



2014. okt. 28. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez nem rendszeresen fordul elő, és nem egymás után többször, akkor semmi baj.

Ez normális.


Olyankor szokott előfordulni, ha pl. az adott hónapban nem volt rendes tűszőrepedés, vagy előbb következett be vagy bármi, ebben még semmi kórós nincs. Néha nálam is előfordul.


Mikor először történt, hogy 17 napra jött meg, én is ijedtemben elrohantam a dokihoz, de csak pislogott, hogy semmi bajom.Azt mondta, majd ha egymás után 3-szor előfordul menjek vissza. Szerencsére ilyen azóta sem volt. :-)


Anyukámnál is volt már ilyen. Szerintem kb mindenkinél van ilyen. Ne aggódj!

2014. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod:) azóta már megnyugodtam picit végig gondoltam,és tényleg hülyeség volt ennyire megijednem
2014. nov. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!