Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy így jön meg a...

Normális hogy így jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


elég nehézkesen jön meg, előtte már egy héttel görcsölök, aztán amikor esedékes, akkor előtte pár nappal már látszódik, hogy átcsap barnázásba, aztán megjön. Nem mondanám nagy mennyiségű vérzésem van. Most hétfőn kezdtem el ténylegesen vérezni: darabos, nyúlós volt...

Most csütörtök van, de már csak barnázok....3 nap környékén alább hagy, alig jön, aztán megint vérzek egy kicsit aztán meg jön a barnázás.

Nem érzem, hogy fertőzésem lenne, nem viszket, nincs semmilyen tünetem. Csak mivel alvadt vér, így enyhe vér szaga van, de nem büdös vagy ilyesmi.

A ciklusom közepén mindig jelen szokott lenni a peteéréses folyásom, most nem tapasztaltam egyáltalán. Csináltam terhességi tesztet még menszi előtt, de negatív lett.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2015. aug. 6. 11:37
 1/1 anonim válasza:
jobb ha kivizsgálnak! Bár nekem is mindig volt 2 nap barnázásom a mensi elött . de jobb ha lát egy orvos és te is tudod, hogy minden rendben van e. de korai terhességet még ő sem látja és a teszt is kb 1-2 héttel mutatja ki nekem is 3 hetes terhesen mutatta ki a terhességet.
2015. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!