Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valszeg huvelygombam van, de...

Valszeg huvelygombam van, de nem merek szolni anyanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Havonta vagy par hetente eszlelem magamon a huvelygomba tuneteit. 12 eves lany vagyok es eleg kinos ez a szituacio, foleg mert anyaval szembe botranyosan szegyellos vagyok....

Szoval semmi kepp se szeretnek szolni neki, vagy ha szolok is, fogalmam sincs, hogyan fogalmazzam meg a problemat.


Tunetek:

csipo, fajo erzes

feher turos folyas

vorosodes


A vaszokat elore is koszonom es remelem tudtok segiteni....



2015. aug. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt csak őszintén tudod neki elmondani: Anya, szerintem hüvelygombám van, szeretném, ha vennénk hüvelykúpot, mert nagyon kellemetlen már hetek óta.

gondolj bele, hogy mennyivel jobb lesz, ha vesz neked kúpot és elmúlik! Ne szégyelld! Minden nőnek van legalább egyszer az eletében!

2015. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elmész a tinédzserambulanciára. Ehhez nem kell anyukád. Ha esetleg ír valamit és nincs pénzed, akkor viszont mindenképpen mond el neki.
2015. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Canesten combit vásárolj a gyógyszertárban és 3-5 nap alatt elmúlik tőle.
2015. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Meg gyozkodom magam, hogy elmondjam neki... De azt hiszemmenni fog
2015. aug. 5. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!