Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.-én lettem 13 éves, és ma (2015.07.11.) MEGJÖTT AZ ELSŐ MENSESEM! Nagyon jó a kapcsolatunk anyával, de félek elmondani neki! Wc papírt tettem a bugximba, de éjszakára tuti, hogy lebuknék a betéttel. Nem tudom hogyan közöljem vele, mert én vagyok az ő "kicsi babuskája", és nem tudom hogy fogadná. Azt meg nem tudom, hogy miért, de nem szeretném, ha apa megtudná, tisztában vagyok vele, hogy nem marad titokban, és hogy ez "az élet rendje", de nem szeretnék erről beszélni... Igazából egyik nap beszéltünk anyával erről, vártam a mensest, de most meg nem tudom hogy legyen... Nagyon köszi a válaszokat! Siessetek! Sürgős!

2015. júl. 11. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A wc papír nagyon nem higiénikus, betétet tegyél be. Csak egyszerűen mond el, hogy megjött, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.
2015. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! <3
2015. júl. 11. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt titkolni, anyukád ugyan úgy átélte ezt akkor, mondd el neki lazán és kész. Tud majd neked segíteni, tanácsot adni, és tudsz hozzá fordulni ha problémád adódna. Ettől nem hiszem, hogy a jó kapcsolatotok felborulna. Apukád elől se titkold, úgy is egyszer megtudja. Beszélgetni meg nem kötelező erről ugye.. Az elején én is cikinek éreztem, ha úgy mentem el betétet cserélni, hogy apa látja, de hát rájöttem, hogy hülyeség. Apukád is tudja, hogy ez normális.
2015. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez természetes dolog mondd el és tegyél betétet be
2015. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én először nagyon cikinek éreztem és még mindig nem szeretek erről beszélni az anyukámmal. Hiába vagyok nagyon jóban vele nekem ez még mindig furi
2015. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első menses meddig tart?
2015. júl. 12. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Változó.4-5 napig.Tettél be betétet éjszakára??Elmondtad anyukádnak??
2015. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondatn el, de teljesen tiszta volt a betét reggel... Most is betetttem egyet a biztonság kedvéért. Jelenleg nagyon fáj a hasam, de nem merek szóli
2015. júl. 12. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Bszdmeg, nem azt kell elmondanod, hogy loptál, stb., csak annyit, hogy "anya, megjött", kész. De ha ennyi eszed sincs...
2015. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjött nekem. Ennyit mondj, és ő tudni fogja, miről van szó.
2015. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!