Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyobb szikhólyag?

Nagyobb szikhólyag?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, tegnap voltam körzeti dokinál ultrahangon, 1 élő 16 mm-es embriót látott az orvos az ultrahangon, párommal voltunk bent, meg is mutatta ahogy pulzál, majd valamit még nézegetett de nem mondott semmit. Megkérdeztem, hogy akkor ugye most már biztos, hogy egyedül van és nem iker. Válasz: "Hát nem véletlenül nézegettem én még a monitort, kicsit nagyobb a szikhólyag. Miért van a családban iker?" Mondtam hogy apai nagymamám egypetéjű iker, párom tesójának kétpetéjű gyerekei vannak.

A neten én a nagyobb szikhólyagról azt olvastam, hogy közelgő vetélést jelez... nagyon megijedtem. Valakinek van hasonló tapasztalata? Van okom aggódni? Ez az első terhességem, koraterhességi tüneteim megvannak mind. Nem pecsételek, nem görcsölök. Pénteken megyek a magán dokimhoz ott azért sokkal jobb felbontású ultrahang van.



2015. júl. 21. 09:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!