Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál előfordulhat,...

Nőgyógyásznál előfordulhat, hogy első alkalommal teljesen mezítelenre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
nincs mitől félni, én nem az orvos vagyok de a szikét naponta használom.Ez esetben ha nem műtétről van szó az orvos sem fogja használni.
2010. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodj meg nem kell felned,o csak egy orvos aki a munkajat vegzi,mar millio nonek latta a tested,gondolod,hogy bajdo lehet ebbol,az egvilagon semmi csak kerlek nyugodj meg ,en eloszor azon paraztam,hogy az lesz a ciki,hogy hat nagya nemi szervem meg a nagy ajkaim,kis ajkaim is nagyok,es kint vannak,es attol feltem,hogy ilyen csak nekem van,es mi lesz ha megemliti,vagy ciki lesz,es rak voros voltam!De ma mar annyira termeszetesnek tartom,hisz ahany no annyi test!Es az orvos mar mindenfelelt latott szoval nem kell felned!Csak kikell birnod,es meglatod a kovetkezo alkalomnal,vagy mar a vizsgalat utan nevetni,fogsz hogy ok nelkul izgultal feleslegesn! 22/L
2010. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én első nőgyógyászom nagyon rendes volt, elfordult amíg felmásztam a vizsgálóasztalra. Nem kellett teljesen levetkőzni, de amilyen hülye voltam nem szoknyában mentem, így meztelenebb voltam a kelleténél. Azóta csak szoknyában megyek.

Viszont egyszer jártam úgy egy nagyon fiatal nőgyógyásszal, hogy akkorákat nyelt, miközben a mellemet vizsgálta, hogy nem tudtam elhessegetni az érzést, hogy nem sikerült neki még eléggé megunni a női testet:) Nem is mennék vissza hozzá, de nem csak emiatt.

2010. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja voltam sztk-ban, és én kértem, hogy a melleimet is vizsgálja meg. Erre azt mondta, hogy akkor teljesen vetkőzzön le!!!!! Én meg úgy álltam előtte tök meztelenül, amíg a melleimet nézegette, és utána a rákszűrést is úgy csinálta végig, hogy pucéran feküdtem azon a nyavaján is. Szóval soha nem lehet tudni... :S
2010. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
MINEK KELLETT KIEMELNI EZT A KÉRDÉST??? NEMKAPTÁL MÉG RÁ VÁLASZT?
2010. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
16:05 - az szerintem nem noprmális: minek kellene a mellvizsgálathoz teljesen levetkőzni? Tök fleslegesen csinálják ezt sokszor. Csak nálunk nem mernek az emberek kérdezni, nemet mondani. Pedig rólunk van szó - merjünk gondolkodni!
2010. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor a doki csak élvezkedni akart...

Egyébként NEM kell levetkőzni.

2010. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem csak nem kell, nem is szabadna levetkőzni!Aki levetkőztet, az tuti hogy perverz. Vannak ilyenek. Én és még jónéhány ismerősöm csak női nőgyógyászhoz megünk pontosan ezért. Valószínű, aki külön megkérte, hogy a mellét is nézze meg, azt félre is értette az orvosa. Ha nem kell levetkőzni egy orvos előtt teljesen, akkor is ciki a lábunkat úgy rakni, és még el is viselni, hogy egy idegen férfi bennünk matasson.
2010. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

elvileg nem, ha egy kis kultúra is szorult az orvosba. engem is vizsgált meg egy vén f.sz rákszűrésen úgy, hogy először totál le kellett vetkőznöm.

minden normális doki először felül, majd átöltözés/vetkőzés után alul vizsgál meg, és nem aláz meg ilyen helyzettel.

2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem kell,meg nem is kényszeríthet rá ,ha nem akarod hogy megnézze a melled.Előbb alul szokták megnézni az embert,vegyél hosszú pucsit,vagy szoknyát és ha fölül is meg akarna,akkor meg szokták várni,hogy alul fölöltöz,és utána kér meg hogy húzd fel a polod,meg nyugodtan mondhatsz nemet is.Nézd ki kell állnod magadért,mert különben semmibe vesz a doki.

Én össz-vissz 1 szer voltam és nem volt ilyen,ráadásul meg sem vizsgált,csak beszélgettünk.Doki függő.

2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!