Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál előfordulhat,...

Nőgyógyásznál előfordulhat, hogy első alkalommal teljesen mezítelenre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

ésha igen akkor mivan? összedől a világ? hidd el a nőgyógyász nem kíváncsi a testedre.

amúgy nemkell meztelenre vetkőzni sohasem. csak a bugyit kell levenni, felső maradhat. vegyél fel hosszú felsőt ha ennyire paranoiás vagy

2010. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert amikor lent vizsgál, akkor szoknya is lehet rajtad, csak felhúzod. Amikor a melleidet nézi meg, akkor meg alul felöltözhetsz már teljesen.
2010. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Privátdokinál kifoghatod épp, és akkor mi van? Nem randizni akar veled.
2010. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell teljesen meztelenre vetkőzni. Ki ijesztgetett ezzel? Talán te sajét magadat?


Hüvelyi vizsgálatnál a felsőruha rajtad marad, csak alul kell levetkőzni. Ha szoknyában mész, azt nem is kell levenni, csak felhúzni. Ha a melledet nézi, akkor meg a nadrág van rajtad, és a felsőt kell levenni.

2010. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor 19 éves voltam és először mentem fogamzás gátlót íratni megvizsgált a doki majd mikor leszálltam azt mondta,hogy meg szeretné nézni a mellemet.Nem nyúlt hozzá csak megnézte.Kicsit ciki volt mert akkor még bugyi nélkül voltam és felrántottam a pulcsimat.Tök pucéron álltam előtte.De ez sztk-ban volt.És nővérke is volt mellettünk.Szal ne hinném,hogy perverzitásból kért meg rá.Azóta se kérte egy nőgyógyász sem,hogy mutassam meg a melleimet neki.
2010. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
N E M !!!!!
2010. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mionden vizsgálatba benne van, hogy a melleket is megvizsgálja, szóval nem perverzitásból kérte:) És áltaban nemcsak nézni szokta, hanem kézzel át is tapintja. Sokszor az enyém is elfelejti, de mindig megkérem, mert nálunk sok mellrákos volt a családban és nagyon félek ettől.
2010. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell. Ha szeretnéd megvizsgáltatni a melledet, akkor megnézi, de alapból nem (pedig a nőgyógy vizsgálathoz hozzátartozik).
2010. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi én is nagyon féltem! Iszonyatosan szégyenlős vagyok, de tegnapelőtt életemben először elmentem, levetkőztem és annyira természetesnek éreztem, hogy nem is gondoltam volna....
2010. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire nem,sőt van hogy meg sem vizsgál.Egyébként ha meg azt is meg szeretné nézni,nyugodtan monhatod hogy nem akarod megmutatni,akor nem tud mit tenni,de tök meztelenre nem vetközik az ember,max felhúza a poloját,ha meg akarja vizsgálni,vegyél hosszú pulcsit,és ha véletlenül lenn megvizsgál így nem olyan kellemetlen.


Csajok,hagyátok már van aki sokkal gátlásosabb az átlagnál,nem kell ezért bántani,egyébként jogod van nemet mondani.

2010. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!