Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi tünet csak viszketés....

Semmi tünet csak viszketés. Gomba?

Figyelt kérdés
nincs folyásom csak amennyi nekem alapvetően mindig is volt de most még tán annyi sincs. nem is büdös.menstruáció kezdetétől viszket most már kicsit kevésbé hogy elmúlt.valaki? hasonló?
2010. márc. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Doki?Esetleg?
2010. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tampont használsz, akkor lehet attól is. Párszor nekem is volt, hogy pár napig viszketett, de nem törődtem vele, mert mindig elmúlt...aztán elmentem nőgyógyászhoz, aki kitenyésztett egy szép kis bacit a hüvelyemből. Szóval szeirntem menj vele dokihoz. Megéri.

21L

2010. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de betétet használok. tampont egyáltalán nem. én meg arra gondoltam hogy a vértől mert attól kedzve kezdett el viszketni hogy elkezdtem menstruálni. most meg h elmult már múlik ez is... furcsa.
2010. márc. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!