Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jön elő újra és újra a...

Mitől jön elő újra és újra a viszketés (gomba) intim tájékon?

Figyelt kérdés
Kb 2 évig nem éltem szexuális életet, de az utóbbi pár hónapban újra elkezdtem. Az első pár alkalom után elkezdett viszketni a puncim. Bekentem canestennel ill. felhelyeztem egy hüvelykúpot is. Azóta azt hittem meggyógyult. Most újra elkezdett enyhén viszketni. Mindig akkor jön ki,miután együtt vagyok a barátommal. Nem használunk gumit, mert gyógyszert szedek. Csak rövid ideje van ez, de mi lehet az oka hogy mindig szeretkezések után jön ez elő?
2011. máj. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig előjön,de nekem sajna szeretkezés nélkül is.:( És még párom sincs,úgyhogy esetemben nehéz megmondani. Menj el nőgyógyászhoz az a biztos, de 90% hogy elsőre azt fogja mondani, hogy azért mert a barátodnak is van és folyton vissza kapod tőle,ilyenkor közösen kell kikezelni,neki is ír fel gyógyszert,mondjuk az nekem sose hatott,neked hatni fog a kúp,amit ír,de hogy neki mi,azt nem tudom...

Egyébként ez az egyik leggyakoribb panasz,úgyhogy ne félj elmenni,azt a borzalmat meg ne használd,árt neked! (canesten)

2011. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezeltétek a párodat is? Ha mindig akkor jön elő, miután együtt vagytok, szerintem 100%, hogy ő fertőz vissza!! A pasiknál nem látszik, hogy van, nincs tünet, és simán visszafertőz! Kenje ő is pár napig canestennel!
2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kezelés közben helyre kell állítani a hüvelyflórét, én napi, 1-2 doboz élőflórás kefírt iszok, kb. már 3 hete, nemjött vissza, pedig elötte évente előfordult. Nem kell sokat inni a kefírből, de 1-2 hétig ihatod, ha szereted, mondjuk én nagyon szeretem, ezért iszok ilyen sokat, de amúgy se árt!!!
2011. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fürgyé le
2011. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

17:03 Hogy te milyen paraszt vagy.

Nem tudod ilyenkor egy nő min megy keresztül.Tapasztalat!!!

2011. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!