Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztelt hölgyek! Válaszolnátok?

Tisztelt hölgyek! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és lenne egy pár kérdésem a menstruációval kapcsolatban. A menstruáció a görcsöléstől kezdve meddig tart? Mikor fáj a legjobban? Előre is köszönöm válaszaitokat és megértéseteket.

2015. jún. 15. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
google: menstruáció
2015. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én válaszolok neked :3 nem feltétlenül görcsöl mindenki, szóval ebből nem lehet kiindulni. kb 5-6 napig tart. amúgy ha nekem fáj (ami ritkán van) akkor órákkal azután kezd el fájni a hasam, hogy megjön. :D
2015. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2015. jún. 15. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam görcsölni, csak olyan fura a hasam, és általában 4 napig tart.
2015. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Privi??
2015. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első nap még csak kicsit látszik, hogy másnap meg fog jönni, ekkor még nincs semmi görcs, csak a hihetetlen feszültség, az élő fába is belekötnék és rendrakási, takarítási mánia uralkodik el rajtam. Másnap, ami lényegében az első nap a legerősebb, akkor nagyon görcsöl, hullámokban, és másnap már csak kicsit. A harmadnap már nem fáj és 5 napig tart összesen. A séta és a meleg zuhany egyébként enyhíti, az ülés, fekvés rosszabbítja. Nekem így van, de azt hiszem ez minden nőnél másképpen van. Fiatalabb koromban, volt hogy egyáltalán nem fájt, de volt olyan időszak is, amikor el tudtam volna ájulni első napon.
2015. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5\6 Nagyon szépen köszönöm a részletes válaszod. :)
2015. jún. 15. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt megjön 2-3 nappal előtte ingerültség - ekkor inkább nagy ívben kerülöm a páromat is -, minden baj, csapkodok, kiabálok a semmin, fel vagyok puffadva, görcsölök, betonkemény az alhasam, és állandóan nutellát/csokit zabálok (táblaszám).


Aztán megjön - görcs elmúlik, idegbaj szintúgy.

2. nap ismét erős görcs, amit hányinger, szédülés, kóválygás, és sírhatnék kísér.

3-4. nap nyugi, nem fáj semmi.

5-6. nap már a vége, alig jön, de néha irtóra begörcsölök pár órára, akkor is émelygek mellette, egyébként meg falásrohamok.

Aztán 7. napon, kis barnázás, és öröm, hogy ehavi letudva.

2015. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem görcsöl semmim hála Istennek és nincs semmi előjele, hogy megjönne. Néha előfordul, hogy az első nap hasmenésem van, de az egy fél nap alatt elmúlik mindig. 5-6 napig tart.
2015. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 16. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!