Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, örülnék, ha válaszolná...

Lányok, örülnék, ha válaszolnátok. Nektek volt már ilyen? És vajon miért? SOS17L

Figyelt kérdés

Az van,hogy május 1-én jött meg a menzeszem, és a tegnap megint.

Nem értem, még csak alig telt el 2 hét.Először nagyon sötét barna színű volt, de most már barna+bordó, sokkal sűrűbb és darabosabb,mint a normál vérzés, viszont tegnap óta tart és ma is sok volt.

Kicsit megijedtem. Tudok a barna folyásról, viszont soha nem volt még ilyen nálam, ráadásul az ilyen sok kell legyen?

Nálatok volt ilyen? Miért csak most jelentkezik nálam?

Egyébként április elején voltam együtt a barátommal utoljára,de nem lehetek terhes, legalábbis a gumi rendben volt.

Kérlek normális válaszokat írjatok.


2014. máj. 15. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs barna csk fehérfolyás, nem tudom h ez mi lehet. sokat idegeskedtél? nekem volt már h azért megjött
2014. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem ezt az egészség kategóriába kellett volna :D
2014. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a többi választ.Van barna,pl 2 ciklus között, de nekem sose volt...
2014. máj. 15. 14:47
 4/12 A kérdező kommentje:
nem idegeskedtem sokat,csak nagyon fáradt vagyok a napokban a suli miatt.De azért ennyi idővel hamarabb....
2014. máj. 15. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
nem, nincs barna. milyen 2 ciklus között? az nem normális, ha csak úgy vérzel!
2014. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rékcsi ***** válasza:

Nyugodj meg, nem baj ha előbb jött meg, van ilyen, nekem is volt már ilyen, ha sokszor előfordul, akkor érdemes felkeresni egy nődokit.

Ui.: barnafolyás igen is létezik.

17/L

2014. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ, kicsit megnyugtattál.

De tényleg lehet,hogy ilyen hamar újra megjöjjön?2 hétre rá, és másféle,sötétebb színű?

Barna folyásra gondoltam, de abból nem lehet ilyen sok?Kb olyan most,mint mikor a 3.napban vagyok a normális menzesszel.

2014. máj. 15. 15:11
 8/12 Csajszee.. válasza:
nem végeztél önkielégítést és sértetted meg magad? vagy az is lehet, hogy felfáztál. velem mindkettö megtörtént már, mindkettönél véreztem.
2014. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem önkielégítettem, s arról sem tudok,hogy felfáztam volna. Semmi más tünetem nincs,csak ez,és eléggé idegesít.
2014. máj. 15. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Létezik középidőben való barnázás, de az csak barnázás, pecsételés és nem erős vérzés.

Én ezzel nőgyógyászhoz mennék, de ha valami miatt nagyon-nagyon nem akarsz, akkor azt az egyet még megcsinálhatod, hogy vársz egy kicsit, annyit, amennyi ideig egy szabályos menstruációd tartani szokott, és megvárod, hogy elmúlik-e. Ha nem múlik el, orvos. Ha következő alkalommal is bármi gond van a vérzéseddel, akkor is orvos.

2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!