Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér? Tapasztalatokra...

Intimtölcsér? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, + van egy-két kérdésem is! L/17

Figyelt kérdés

-Gyógyszertárban lehet kapni?

-Előnyei/Hátrányai?

-Mennyibe kerül?

-Hogyan kell felhelyezni?

-Hogy kell cserélni+milyen gyakran?

-Tapasztalatok?


Eddig tampont használtam, de a napokban rengeteget utánaolvastam a TSS betegségnek (Toxisuk sokk szindróma), orvosok által írt ciccekben, és megrémített. Erről a tölcsérről azt hallottam, hogy kényelmesebb sokkal a betétnél, de nem fenyeget a TSS veszélye, nem úgy, mint a tamponhasználatnál!

Mivel betétet nem nagyon akarok használni, mert engem zavar, hogy mi van, ha elcsúszi, vagy ilyesmi, ezért úgy gondoltam, hogy kipróbálom az intimtölcsért...



Előre is köszönöm a válaszokat!


L/17


2010. febr. 28. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

[link]

[link]

Itt van pár vélemény.



És a honlapon is tudsz tájékozódni:

[link]



Nekem nagyon javasolta a dokim, de én még a gondolatával sem tudok megbarátkozni.

2010. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

nicns semmi tapaztalatom, de ezt találtam neked:

[link]

2010. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Fúj hát remélem nagyon pofonvágnak ha a nyilvános wc ben egy tölcsér vérrel egyensúlyozvi jösz ki a klotyóból..
2010. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja kezdtem használni. Első felhelyezésnél azt hittem örökre benn fog maradni :D De végülis ki lehet szedni, csak gyakorlás kérdése(2 ciklus). Nem érzed, nem látszik és tényleg nem fáj a hasam, pedig tamponcsere után mindig fájt. Gyógyszertárban nem lehet még kapni, csak egy-két bioboltban. Van Meluna, Lady Cup, MoonCup. Ezek amikről hallottam. www.laxus.hu Itt találsz leírást róla és ez a tipus fele! annyi, mint a többi. Postaköltséggel 4110ft. Több színben, méretben és fogantyúval találsz. Ha rám hallgatsz a gyűrűset veszed. Azon az oldalon egyébként minden le van írva a használatról, tisztításról.. tényleg minden. Az a plusz előnye, hogy fürödhetsz is vele, nem fenyeget fertőzésveszély. Remélem tudtam segíteni. Mikor én kiírtam hasonló kérdést anno, csak visszakérdezgettek, hogy mi az, meg olyanok írták hogy rossz, undorító akik ki sem próbálták.
2010. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ebben a rendelőben is lehet kapni. (Ide járok orvoshoz, szóval biztos.)

2010. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szárítja a hüvelyfalat, mint a tampon. És fehérítő anyagok sincsenek benne. A termékleírásban benne van egy képes útmutató. Kb félbehajtod 2x és felrakod. Csere 4-8 óránként. Megszakítod a vákuumot (a peremnél v az alját összenyomod) Óvatosan kihúzod, először az egyik oldalát, aztán a másikat. Vér a wc-be, kiöblíted, és mehet vissza. Nyilvános wc-be vigyél 1 palack vizet.
2010. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudnátok mondani olyan bioboltot, ahol lehet kapni? Köszi!
2012. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!