Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mooncup intimtölcsér megér...

Mooncup intimtölcsér megér 11000 Ft-ot? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot várok és NEM véleményt!!!!!!
2011. jún. 24. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Itt már sokszor kérdeztek erröl és majd minden válaszban kiderült, hogy egyáltalán nem jó, söt sokkal roszabb, mint bármi más.

Azon kivül, hogy gusztustalan, ha valahol - nem otthon - akarod cserélni, még csak nem is higiénikus.

2011. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Bocs: nem vélemény volt, hanem kipróbáltam, de se nem zárt rendesen, se enm volt kényelmes - azóta megint tampont használok.
2011. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egyet magamnak hirtelen felindulásból kb. egy évvel ezelőtt, de végülis még nem használtam, tehát nincs tapasztalatom. De az már szentigaz, hogy ennél jóval olcsóbbak is vannak. 6-7 ezerért zömében, de van 3 ezerért is.
2011. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri. Kicsit macerásabb, az igaz, de ha ráérzel a dologra, vagy akkor használod, amikor tuti tudod cserélni, akkor szerintem nagyon jó.

Gondolj bele, az intimtölcsérrel nem szennyezed feleslegesen a környzeted, nem dobod ki azt a sok szar szintetikus betétet, tampont. A tölcsérnek olyan speciális anyaga van, amin nem tapadnak meg a bacik, gombák, így főleg a fertőzésekre hajlamosoknál kifejezett előny a használata.

Nehéz megszokni, hogy hogyan kell használni, stb... Pár mensesz alatt sajátítható el. Először fura, nem tagadom, de ha megtanulod használni, akkor rájössz, hogy jó, és minden gond nélkül hajtasz végre egy cserét.

Ha rászánod magad a vásárlásra, akkor ne szineset vegyél, mert a színezék szintetikus, és az ugye nem jó ötlet ott bent...

sok sikert!

2011. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, a hoxa honlapot meg különösen, mert így még több véleményt el tudok olvasni. További szép napot nektek!
2011. jún. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!