Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni?!

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori de próbálom röviden.

19 éves lány vagyok, és 16 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, mert duplán menstruáltam egy hónapban, és hamarabb meddő lennék mint más, de ez most lényegtelen.

Nagyon nagyon sokat és csúnyán veszekednek velem a szüleim, mindent rám fognak, mindennek én vagyok az oka. (Még egy évig vagyok gimiben mert 5éves, elköltözés addig esélytelen). Most megjött, egy nappal előbb mint kellett volna. De viszont nem a szokásos módon. Szinte SEMMI vér nem "jön", nagyon furcsa. Nemi kapcsolatom február óta nem volt, terhesség kizárva. Okozhatja ezt a nagy stressz?


2015. jún. 9. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a fogamzásgátló okozza l! Hormonvizsgálatra elküldtek vagy a nőgyógyász csak felírta?
2015. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam mindenféle kivizsgáláson, minden rendben van, ezért is kérdeztem :)
2015. jún. 9. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza a dokihoz.

Te még csak 19 éves vagy, nekem 25 felett állt be a ciklusom magától, de ha foggátlót szedtem, akkor rendben volt.


Rengeteg oka lehet a panaszaidnak, a legbanálisabbtól kezdve.


A dupla mensi elve hormonzavarra utal, lehet, az van neked, amit a tabletta nem tud teljesen elnyomni.

2015. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, bocs. Tehát minden rendben van. Hormon vizsgálaton is voltál? Mikor?


Várj még 1 hónapot, és ha akkor sem rendes a "mensid" (mert ugye foggátlóval igazából nem az van), akkor menj vissza a dokihoz.

2015. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félévente járnom kell kivizsgálásra, a vesém miatt is, és egyben ezt is el szoktam intézni :) 2hónapja voltam legutóbb, mindent rendben találtak. "Remélem" hogy "csak" a stressz miatt ilyen..
2015. jún. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!