Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy a baj? Mi lehet ez!?

Nagy a baj? Mi lehet ez!?

Figyelt kérdés
A kis ajkak körül, fehér váladék van, és fölötte fehér, pattanásszerü, váladékoló dudorok lettek. Emelett folyton váladékom van, átlátszó fehér, néha gennyes sárga. Mit tegyek? 13/L

2015. jún. 9. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Tartsd tisztán és majd elmúlik.

Ha más tüneted nincs, akkor normális.

2015. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gennyes sárga? váladékoló dudorok?

mond el anyukádnak és elvisz orvoshoz...

2015. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEM! Senki sem nézheti meg ott! Nem vagyok én valami állat, nekem (bár lehet hogy neked nincs) van szégyenérzetem, és még anyámnak sem mutatnám meg, nemhogy egy vad idegennek
2015. jún. 9. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tisztán kellene tartani?..naponta megmosod?
2015. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen!
2015. jún. 9. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

anyukádnak se mutatod meg? hát akkor gratulálok :D legyél beteg aztán majd viseld a következményeit.

amúgy menstruálsz már? ha nem, akkor lehet annak az előjele hogy megfog jönni. ha igen akkor meg valami nem oké. ha sima fehér folyásod van az természetes de ha gennyes sárga akkor nem az

2015. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!