Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves lány vagyok és nagy a...

18 éves lány vagyok és nagy a csiklóm. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves lány vagyok, nagyon magas tesztoszteron szinttel, amit kezelek, de megnőtt miatta hatalmasra a csiklóm. Úgy néz ki mint egy pénisz. Nagyon látszik a fürdőruhából és a bugyikból. Van valami megoldás rá hogy kisebb legyen vagy, hogy takarjam el?

Köszi.



2015. jún. 9. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem senkit nem fog zavarni a csiklód Zoé. :)
2015. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De úgy néz ki fürdőruhában mintha valami travi lennék.
2015. jún. 9. 06:52
 3/13 Scav ***** válasza:
55%

Esetleg egy kendőt köthetsz a derekad köré.

[link]

Fürdés közben már nem tudom hogy lehetne, ott a kendő leesik, nem célszerű bevinni.

Jobbat nem tudok... De mégis milyen nagy, hogy már zavar? Tudsz küldeni képet privátban, vagy mutatsz hasonlót a netről?

2015. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Én tudnám kezelni! ;)
2015. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Először is azt kellene eldönteni, hogy valóban olyan nagy-e, vagy csak esetleg te látod olyan nagynak. Lehet, hogy más észre sem veszi. Ha mégis valóban nagy, akkor jobb a sötét fürdőruha, mint a világos. A strandon pedig nem azzal kell törődni, hogy hogy nézel ki, senki nem azzal törődik. Élvezni kell a nyarat. Végül pedig, ha továbbra is nagyon zavar, kérj tanácsot egy plasztikai sebésztől.
2015. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy 9-10 centis pénisz kinézetű csiklót nem lehet nem észrevenni :D
2015. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen akkora, de valahogy szeretném eltakarni.
2015. jún. 10. 17:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne parázz. Hordj egy kicsit bővebb, lazább szabású bikinialsót. Bevallom, én olykor igen is végig szoktam "stírölni" a lányokat a strandon, de sosem tudom, hogy ami látok, a csak gyűrődés a textilben, vagy valami más :) Te csak azért tudod, mert "belül vagy" és tudod, hogy mi kell(ene) látni, kívülről ár nem ilyen egyértelmű, hidd el. Szóval ne aggódj ezen.
2015. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Csodálatos lehetne a barátodnak lenni!
2015. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik csikló kissebbítés, de ez műtéti eljárás és hosszabb fájdalmas gyógyulással jár. Személy szerint oda vagyok a nagy csiklójú lányokért, próbálj ilyen barátot találni ! (Soha nem jutott egy nagyobb példány sem a nyelvem hegyére :-( )
2015. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!