Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van? Ez lehet a probléma...

Mitől van? Ez lehet a probléma, valamint menjen el orvoshoz?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és már 1 éve vagyok együtt a 16 éves barátnőmmel. Heti 5-6x is simán szexelünk majdnem minden nap és multhéten buli után kipróbáltuk az anált.

Élveztük mindketten bár a barátnőmnek kicsit fájt még.

Rá pár napra is ki akartuk próbálni megint, beraktam és nagyon fájt neki láttam hogy nagyon vörös az ánusza vagy miaz:D félek hogy valami baj történt mondta hogy ha ül néha akkor is fáj ez mitől lehet?

Elég nagy péniszem van kb 18 cm és elég vastag is.



2015. jún. 8. 20:57
 1/3 Macska5 válasza:
Alapból a végbélnyílás nem erre való. Nem termel síkosító anyagot, ezért az anális szextől nagyon könnyen megsérülhet. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a végbélben olyan bacilusok vannak, amik ha a hüvelybe kerülnek, fertőzést okozhatnak, ami nagyon kellemetlen.
2015. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

".. vagy miaz.."

nincs több kérdésem..

2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ez az, ha síkosítót használnátok az análhoz, nem történne fájdalom.
2015. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!