Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mi ez? Lány vagyok és...

SOS! Mi ez? Lány vagyok és lent a csiklóm körül pici vmik jöttek ki, és ha összenyomom fehér vmi jön ki belőlük. Mi ez? Tudom h menjek dokihoz, de megvan, és tudni szeretném mi ez? :/

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat! 19L
2012. aug. 10. 22:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem értek hozzá, de szerintem ne nyomd ki őket! Ha vírusos, fertőző, még több lesz belőlük.

Nem lehet, hogy pattanás? Sűrűsödik? Mennyi van?

2012. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég sok,de van amit nem is lehet nyomni,olyan pici:// strandon voltam 3 napig(Holt-Tisza),lehet ott kaptam el vmit?:/
2012. aug. 10. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pattanásra gondoltam, ha elmúlik menj el orvoshoz! Sajnos nem tudok tanácsot adni. :/
2012. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nembaj,köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 10. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mivel látatlanban semmit nem lehet mondani, ezért az a legjobb ha orvoshoz mész.
2012. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
Feltennék egy személyes kérdést:volt intim viszonyod egy fiúval óvszer használata nélkül?Ha igen,akkor lehet nemi betegség is.Minél hamarabb menj el orvoshoz!
2012. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,barátommal mindig védekeztünk.Amint elmúlik a menzeszem megyek dokihoz!
2012. aug. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!