Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak vele mert már...

Mit csináljak vele mert már nagyon idegesít?

Figyelt kérdés

A barátnőm 14 éves és még nem mensizik.

Ma kosáredzés után suliba ketten voltunk az öltözőbe és tusolt,én mondtam neki hogy menjen ki mert megjött és ilyenkor szinte spriccel belőlem a vér de olyan szinten hogy tiszta vér a tusoló.

Erre mondja nekem:-hát de amugy most mit kell itt szégyenlősködnöd eőttem?én is lány vagyok nem kell tenni a fejed.

Erre én :-nem érdekelsz,légyszives menj ki mert tusolni szeretnék.

Erre ő azt mondta:-Amugy akkor te is huzzál ki mert leakarok vetkőzni(kényesen mondta,de amugy amikor nincs meg nekem akkor nem szégyenlősködök előtte meg ő se)

Erre ő kiment és letusoltam aztán nagy nehezen kinyögte hogy csak féltékeny rám hogy nekem már megvan,sőt az is kiderült hogy otthon ilyenkor folyton bőg meg hisztizik amikor nem látom.(ezeket az anyjátol tom)De am vannak még ilyen sztorijaim hogy féltékeny stb.

Egyszer művérrel bekente a bugyiját hogy tudja cserélgetni a tisztaságiait.

Én 13 vagyok,ő 14. Januárba megjött előszr,akkor 1 hétig sírt a szobájába meg a suli wc-be.

Ez még normális,vagy már beteges?



2015. jún. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tartom normálisnak, de még belefér a kamaszkori dilikbe.
2015. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak féltékeny ! Ő az idősebb és neki még nincs meg ! Az hogy meg nem akart kimenni , az csak makacsság ! Meg lehet hogy látni akarta mert anyja már idős és nincs neki vagy egyszerűen nem engedi hogy nézze miközben fürdik !
2015. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!