Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem lefelé görbül ha...

A péniszem lefelé görbül ha feláll. Mit tudok vele csinálni? Engem nagyon zavar/idegesít, gondolom csajoknak sem jön be .16f

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én még nem láttam olyat. olyan mint egy kifli lefele fordítva? hát nemtom, sztem az a lényeg h jó légy az ágyban nem az h milyen a péniszed alakja, legalábbis nállam, jó bevallom őszintén egy kicsit lehet h megmosolyodnám, ha annyira vészes lenne, de utána semmi véleményem nem lenne róla. mondom a lényeg h jó légy az ágyban. 20/L
2012. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is lefele görbül - ez van. meg kell szokni

a barátnőd nagyon fogja szeretni mert nem csak egyenesen megy bele a hüvelybe hanem a görbesége miatt dörzsöli a falát, és ha eltalálod a g pontot akkor órási örömöket szerezhetsz a nődnek.

egy kics leszel a csajoknál én már az vagyok

20F

2012. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kincs
2012. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pusztulatos póniló válasza:
100%
Hátulról behatolós pózokban kifejezetten előnyös ;) 27/N
2012. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 booz válasza:
Nekem is lefelé görbül és pont olyan, mint egy kifli, ahogy itt már korábban valaki írta. Azt mondják, hogy a hátulról behatólós pózokban előnyös, csakhogy nekem annyira görbe, hogy az a póz nem is nagyon megy. Mostanában próbálom egyenesíteni. Valamennyit már sikerült, de még csak 2 hete csinálom.
2012. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 booz válasza:
Egyébként úgy vettem észre, hogy a csajoknak nem nagyon jön be.
2012. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert mit mondanak rá? nem tetszik? fáj? vagy mi az amiért nem jön be nekik? :(
2014. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!