Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért nem jön meg?

Vajon miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Már lassan három éve menstruálok, és általában mindig minden hónapban megjött, aztán most áprilisban kétszer jött meg (hó elején és hó végén), májusban pedig egyáltalán nem jött meg. Alapból vékony lány vagyok és egy picit fogytam illetve átálltam normálisabb életmódra (nem eszek össze mindenfélét, napi szinten sportolok) az utóbbi időben, ennek lehet köze a furcsa menstruálásomhoz?

2015. jún. 3. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
nemi életet nem élek
2015. jún. 3. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogyás, az életmód-változtatás, a sport, a stressz és a korod is befolyásolhatja, igen. Ne aggódj.
2015. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból a legfontosabb kérdés, hogy fogamzásgátlót szedsz-e?

Az úgy fel tudja borítani az egész szervezet hormonháztartását, hogy van akinek évtizedek alatt sem sikerül helyre tenni.

Ha nem szedsz az remek, ne is próbáld ki mert mondom nagyon rossz hatással van az egész testre.

A hormonháztartás egy érzékeny dolog. Nagyon könnyen megborul akár stressztől, de persze nem kell aggódni emiatt, 20 éves kor alatt még sokat változik az egész szervezet, emiatt is lehet a kimaradás.

Változó korban, pl tinédzsereknek, érdemes Macát enni, vagy akárkinek aki helyre szeretné billenteni a hormonjait.

A bionom. hu oldalon keress rá (maca por)

2015. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ú nagyon szépen köszönöm, ez most megnyugtatott :)
2015. jún. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!