Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik ez és voltak-e...

Miért történik ez és voltak-e így vele több nők is?

Figyelt kérdés
Miután szültem és távol voltam a férjétől egy évig nem éltem szexuális életet . A hüvelyemből nagyon sok folyadék folyt és rossz illatú volt, azt hittem hogy hüvely gombám van de a kutatás szerint nem volt. Vissza mentem a férjemhez és újra szexuális életet éltem és ezek a panaszok megszűntek . Miért volt ez??

2015. máj. 27. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azt, hogy a higién magas. Papír helyett vizet használok
2015. máj. 27. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Muszlim vagy? (a víz miatt kérdezem)

Az számít egyedül, hogy a vizsgálat és tenyésztés nem hozott ki eltérést! Tenyésztést végezetek ugye? A rossz szagú folyás általában bakteriális eredetű.

2015. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tenyésztés igen . Nem volt sem bakteria sem gomba a leleten. De ez csak iszonyú volt. Naponta 3-4 bugyit kellett cserélnem. És az az érdekes hogy ez megállt amint ujra elkezdtem a közösülést. Azt szeretnem megtudni hogy miért volt ez így ? Hogy ennyire befolyásolja a szex az egészséget??


Igen muszlim vagyok

2015. máj. 27. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nincsen összefüggés... Talán annyi, hogy a nemi élet hatására a hormonok egyensúlya némileg megváltozik, ami megmutatkozhat a váladék mennyiségében. Nálam éppen fordítva van... Akkor van több váladékom, ha többet vagyok a férjemmel.

Egyébként nekem az orvos javasolt hüvelyflóra helyreállító kúpot a folyásnál és segített is. (gynofloor)

2015. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!