Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olvastam, hogy méhszájsebet...

Olvastam, hogy méhszájsebet lehet kezelni homoktövis magolajjal, ami úgy történik, hogy át kell itatni vele a tampont és úgy 12 óránként cserélni 8-12 napon keresztül. Ez alatt a kezelés alatt lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy mészájsebed van????? ezt csak hüvelyi feltárással és műszerrel lehet látni!!!! atyaég! nemhogy orvos nélkül bármit is csinálj!!! egyébként fagyasztással kezelik és tilos a nemi élet a teljes gyógyulásig!
2010. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már egy éve élek méhszájsebbel, sajnos hajlamom van rá. Kezelték már fagyasztással, ecseteléssel, lézerrel, egyenlőre egyik sem mulasztotta el teljesen. Nekem azt mondta a nődoki, hogy csak a kezelés utáni 3-4 napban nem lehet nemi életet élni. Szerintem egyáltalán nem lehet ezzel a módszerrel gyógyítani, előbb kap az ember fertőzést az ilyen hosszú időn keresztül benn maradó tampontól.
2010. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!